Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w imieniu Zarządu Stowarzyszenia,
wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty życzymy
wielu sukcesów zawodowych, realizacji zamierzeń i planów,
satysfakcji z wykonywanej pracy, stabilizacji zawodowej
oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Ewa Miłkowska                                                                          Iwona Bartosik

Dyrektor Biura Stowarzyszenia                                      Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia

Reklamy

STYPENDIA i NAGRODY w ROKU 2018

Nauczyciele nagrodzeni w roku 2018

  1. Pani Małgorzata Oleś – nauczycielka Publicznego Gimnazjum nr 34 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi.
  2. Pani Agnieszka Kapturowska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 169 w Łodzi.
  3. Pani Anna Mikuszewska, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 173 w Łodzi.
  4. Pani Krystyna Sowińska – Pufal – nauczycielka Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łodzi.
  5. Pani Olga Batór– nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 34 w Łodzi.
  6. Pani Dominika Bartoszek – Sowa – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 175 w Łodzi.
  7. Pani Agnieszka Kwiatkowska – nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich w Łodzi.
  8. Pani Aneta Łyszcz – nauczycielka Szkoły Podstawowej w Starych Skoszewach.

 

Uczniowie – stypendyści w roku 2018

  1. Weronika Woźny – uczennica Szkoły Podstawowej nr 34 w Łodzi
  2. Natalia Prądzyńska – uczennica Zespołu Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi
  3. Anna Wincior – uczennica Technikum w Zespole Szkół Ekonomiczno–Turystyczno–Hotelarskich w Łodzi
  4. Jakub Merdała – uczeń XXXII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi.
  5. Karolina Wilk – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi
  6. Jarosław Brodecki – absolwent Społecznego Gimnazjum nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi.
  7. Michał Lipiec – uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi.
  8. Bartosz Dziębowski – uczeń Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu.
  9. Michał Olesiński – absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Kutnie.
  10. Juliusz Danielewicz – uczeń Szkoły Podstawowej w Starych Skoszewach.
  11. Aneta Warsińska – uczennica zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi.
  12. Olga Chudzik – uczennica Szkoły Podstawowej nr 169 w Łodzi.
  13. Laura Gałązka – uczennica Szkoły Podstawowej w Kalinie.
  14. Helena Sitarek – uczennica szkoły Podstawowej ZNP w Łodzi.
  15. Amelia Janiak – absolwentka Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łodzi.
  16. Paweł Supernat – uczeń XLVII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi.
  17. Danyil Mykhalovskyy – absolwent Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łodzi.
  18. Julia Ziarkowska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 182 w Łodzi
  19. Barbara Piotrowicz – uczennica Szkoły Podstawowej nr 114 w Łodzi
  20. Eryk Zywert – uczeń III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim.
  21. Maja Górska – uczennica Prywatnej Szkoły Podstawowej Krzysztofa Augustyniaka w Łodzi.
  22. Andrzej Nowakowski – uczeń Szkoły Podstawowej nr 173 w Łodzi.