Nagrodzeni

LISTA NAUCZYCIELI – NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2017
  1. Kamila Mrówczyńska – Haładaj – Szkoła Podstawowa nr 46 w Łodzi
  2. Robert Adamczewski – Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu
  3. Agata Krysiak – Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich w Łodzi
  4. Witold Kapral – Szkoła Podstawowa nr 202 w Łodzi – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Łodzi
  5. Magdalena Chojnacka – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi – XXXII LO w Łodzi
  6. Elżbieta Kaniecka – Publiczne Gimnazjum nr 28 w Łodzi
  7. Krystyna Habryn – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łodzi
  8. Mariola Rychlik – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie
LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2016
  1. Barbara Gadzinowska – Publiczne Gimnazjum nr 13 w Łodzi
  2. Renata Kanwiszer – Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
  3. Dariusz Młynarczyk – Zespoł Szkół Specjalnych w Głownie
  4. Beata Turczyn – Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi
  5. Agnieszka Walczak – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
  6. Małgorzata Wyrwas – Szkoła Podstawowa nr 174 w Łodzi

LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2015

1. Beata Głębska – Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi.
2. Anna Goźdź-Roszkowska – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łodzi.
3. Anna Komorowska – Gimnazjum nr 34 w Łodzi.
4. Ewa Olszewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie.
5. Ilona Śmigiel – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim.
6. Agnieszka Turek – Publiczne Gimnazjum nr 28 w Łodzi.


LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2014
1. Alfonso Álvarez Marcos – XXXII LO przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Łodzi
2
. Jan Dobrowolski – XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
3
. Marlena Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi w Łodzi.
4
. Mariola Krawczyk – Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach.
5
. Jacek Mańko – XXXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
6
. Magdalena Zając – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi.
7
. Izabela Żółtaszek – Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi.

 LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2013

1.Małgorzata Mirowska-Becker – Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi.
2.Anna Mońko – Gimnazjum nr 29 w Łodzi.
3. Jolanta Ozimek – Szkoła Podstawowa nr 45 w Łodzi.
4. Bożena Papiernik – Gimnazjum nr 13  w Łodzi.
5. Aneta Rogalska – XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
6. Beata Rusicka – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi.
7. Gabriela Strzelecka -Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi.

LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2012
1. Bartnik Elżbieta – Zespół Szkół w Uniejowie
2. Gęsikowska Beata – Szkoła Podstawowa nr 46 w Łodzi
3. Ignaczewski Zbigniew – Zespół Szkół Muzycznych w Łodzi
4. Kowalczyk Iwona – Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
5. Kozak Małgorzata – Gimnazjum nr 36
6. Marciniak Dorota – SP nr 71 w Łodzi
7. Miller Teresa Barbara – Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Łodzi
8. Ogińska Regina – XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
9. Pawliczak Teresa – Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
10. Zarzycka Beata – Szkoła Podstawa nr 149
11. Cieślikiewicz Bożena – Szkoła Podstawowa nr 174 w Łodzi
12. Muszyńska Izabela – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
13. Goździecka Małgorzata – Gimazjum nr 34 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi


LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2010
1. BUDYNEK  Marcin –  XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
2. BUKOWIECKA Marta –  Szkoła Podstawowa nr 34  w Łodzi
3. FLIES Piotr – Publiczne Gimnazjum nr 7  w Łodzi
4. KASZUBA  Krzysztof – Publiczne Gimnazjum nr 36  w Łodzi  
5. KOPCZYŃSKA  Katarzyna –  Szkoła Podstawowa nr 5 w Łodzi
6. KOTLICKA Małgorzata – Szkoła Podstawowa nr 71  w Łodzi
7. ŁYSIAK-PALMĄKA Ewa – XXXII LO   w Łodzi
8. MIODYŃSKA-KOWALCZYK Bogumiła – XXIII Liceum Ogólnokształcące  w Łodzi
9. NAŁĘCKA  Irena – Szkoła Podstawowa nr 153 w Łodzi
10. PEŁZOWSKA  Elżbieta – Szkoła Podstawowa nr 160 w Łodzi
11. PIETRZAK Iwona –  Gimnazjum nr 2 w Kutnie
12. POCZYCZYŃSKA-MARKOWIAK Urszula – Szkoła Podstawowa nr 174 w Łodzi
13. SOSNOWSKA Maria – Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi
14. TYLIŃSKA Renata – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łodzi
15. ZARĘBSKA Katarzyna – XXXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi


LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2009

1. BŁASZCZYK Natalia-Gimnazjum nr 34 w Łodzi
2. CYGAN Barbara
– Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
3. IGNATOWSKI Marek
– Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
4. KĘDZIERSKA  Halina
– pedagog szkolny, Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
5. KLECZYŃSKA Monika
– Publiczne Gimnazjum nr 3 w Łodzi
6. KRYSZTOFCZYK Beata
–  XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
7. MISIUK Anna
– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łodzi
8. PASIKOWSKA Beata
– Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi
9. RACZYŃSKA-LAUDAŃSKA Barbara
–  Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łodzi
10.REZLER Jolanta
– Publiczne Gimnazjum nr 7 w Łodzi
11.RYCHTELSKI Andrzej
– Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łodzi
12.STANKIEWICZ Marzena
– Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi
13.STEFANIAK Urszula
– II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
14.STĘPIEŃ Renata
– Szkoła Podstawowa nr 174  w Łodzi
15.TOMASZEWSKA Ewa
– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 12 w Łodzi
16.WIADERNA Mirosława
– XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi


LISTA NAUCZYCIELI-NOWATORÓW NAGRODZONYCH W ROKU 2008

1. ANDRZEJKOWICZ Katarzyna – Szkoła Podstawowa Nr 34  w Łodzi
2. CZŁAPIŃSKA Wanda
-XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
3. GRZYBOWSKA Ewa
– Publiczne Gimnazjum Nr 36 w Łodzi
4. HYLEWSKA Zofia
– XXIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
5. JAKUBOWSKA Hanna-
 Publiczne Gimnazjum Nr 29 w Łodzi
6. JÓZEFCZYK Katarzyna
– XXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
7. KMIECIK Ewa
– Szkoła Podstawowa Nr 149 w Łodzi
8. PAROL Agnieszka
– Zespół Szkół Specjalnych w Głownie
9. RYCHLIK Mariola
– II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
10. SIEWIERSKA Czesława
– Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Łodzi
11. SZYMAŃSKA Małgorzata
– Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi
12. TOMASIK Katarzyna
– Szkoła Podstawowa Nr 173 w Łodzi
13. TRUSZKIEWICZ Zbigniew
– Publiczne Gimnazjum Nr 7 w Łodzi
14. WOJTASZAK Beata
– Szkoła Podstawowa Nr 174 w Łodzi

Reklamy