Stypendyści

STYPENDYŚCI 2017

  1. Kacper Olszewski – Zespół Szkół nr 1 w Strykowie
  2. Magdalena Pierzchała – III Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
  3. Kaja Klencka – I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
  4. Angelika Słubik – Szkoła Podstawowa nr 169 w Łodzi
  5. Daniel Bauer – Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
  6. Michał Pietrzak – Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
  7. Stanisław Piechota – Szkoła Podstawowa nr 44 w Łodzi
  8. Dawid Gotkowicz – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu
  9. Szymon Buchowicz – Szkoła Podstawowa nr 114 w Łodzi
  10. Maja Tomczyk – Szkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi
  11. Natalia Nowakowska – Zespół Szkół Poligraficznych w Łodzi
  12. Natalia Ryś – Szkoła Podstawowa ZNP w Łodzi
  13. Maciej Łęcki – Szkoła Podstawowa nr 175 w Łodzi
  14. Maja Dybała – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
  15. Julian Rakowski – Publiczne Gimnazjum nr 28 w Łodzi
  16. Marta Szewczyk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi, Gimnazjum nr 34 w Łodzi
  17. Aleksandra Bąk – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
  18. Julia Piwońska – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łodzi
  19. Adrian Rybarczyk – Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich w Łodzi
  20. Małgorzata Warczyńska – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie

STYPENDYŚCI 2016

  1. Auguściński Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
  2. Balcerska Magdalena – Zespoł Szkół Licealno–Gimnazjalnych w Głownie
  3. Biskup Łucja – Szkoła Podstawowa nr 46 w Łodzi
  4. Bugajak Aleksander – Zespoł Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi
  5. Chudzik Olga – Szkoła Podstawowa nr 169 w Łodzi
  6. Delebis Dawid – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łodzi
  7. Dzwonnik Zuzanna – Publiczne Gimnazjum nr 21 w Łodzi
  8. Gruszczyńska Julia – Publiczne Gimnazjum nr 29 w Łodzi
  9. Jakóbczyk Magda – Liceum Ogólnokształcące nr XXXII w Łodzi
  10. Kacprzak Piotr – Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi
  11. Karolak Jakub – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
  12. Kościsty Filip – Liceum Ogólnokształcące nr II w Tomaszowie Mazowieckim
  13. Kupisz Justyna – Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
  14. Mochnal Kacper – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
  15. Świerczyński Mikołaj u- Liceum Ogólnokształcące nr I w Łodzi
  16. Truskolaski Konrad – Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi
  17. Włodarczyk Maria – Szkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi
  18. Wójciak Szymon – Szkoła Podstawowa nr 114 w Łodzi
  19. Zawadzki Szymon – Zespoł Szkół Muzycznych w Łodzi
  20. Lesiak Agata – Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach

STYPENDYŚCI 2015

1. Wiktoria Doreń – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
2. Mikołaj Dróżdż – Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
3. Anna Franus – Gimnazjum Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi
4. Daria Janik – XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
5. Anna Kaczyńska –Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
6. Zuzanna Kasprzak – Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi
7. Jan Kałusowski – III Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
8. Michał Aleksander Krysiak – Publiczne Gimnazjum nr 3 w Łodzi
9. Maja Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
10. Barbara Nawrot –  Publiczne Gimnazjum nr 15 w Łodzi
11. Angelika Nowak – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
12. Kamil Rogalski – Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu
13. Berenika Serwatka – Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi
14. Angelika Słubik – Szkoła Podstawowa nr 169 w Łodzi
15. Jakub Stefański – Gimnazjum w Uniejowie
16. Celina Sudnik – Szkoła Podstawowa nr 46 w Łodzi
17. Marta Szewczyk – Gimnazjum nr 34 w Łodzi
18. Piotr Zygmunt – Gimnazjum nr 1 w Łodzi


STYPENDYŚCI 2014

1. Magda Barańska – I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
2
. Jakub Bartecki – Szkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi.
3
. Damian Bartosiak – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Uniejowie.
4
. Patrycja Chuszcz – XXXII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
5
. Karolina Czerczak – Gimnazjum nr 29 w Łodzi.
6
. Julia Domaradzka – Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi w Pabianicach.
7
. Maja Dybała – Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi w Łodzi
8
. Marek Kaczmarczyk –  Gimnazjum nr 13 w Łodzi.
9
. Dominik Koniarczyk  – XXXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
10
. Julia Kowalska – Gimnazjum nr 2 w Kutnie.
11
. Diego Robert Król – Szkoła Podstawowa nr 190  w Łodzi
12
. Gabriela Mastalerek – XXXIV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
13
. Mikołaj Niezbrzycki – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi.
14
. Kacper Olszewski – Szkoła Podstawowa nr 1  w Strykowie.
15
. Justyna Orman – XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.
16
. Patrycja Owczarek –  Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.
17
. Radosław Psyk – Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół Sportowych w Skierniewicach.
18
. Emilia Rogelet – Gimnazjum nr 15  w Łodzi.
19
. Stanisław Roszczyk – Gimnazjum nr 17  w Łodzi.
20
. Wiktoria Turczynowska – Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi.
21
. Marta Zabłocka – Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej w Łodzi.


STYPENDYŚCI 2013

1. Oliwia Aziz  – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
2. Nina Baranowska – Prywatna Szkoła Podstawowa „Kornelówka”
3. Katarzyna Kaleta – Szkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi
4.  Anna Wiktorko – Szkoła Podstawowa nr 174 w Łodzi
5. Małgorzata Bednarska – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Maz.
6. Mateusz Kwaśniak –  Technikum nr 17 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Łodzi
7. Wiktor Szadowiak – Publiczne Liceum OgólnokształcąceUniwersytetu Łódzkiego
8. Justyna Marczak – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych w Łodzi
9. Kacper Olszewski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie
10. Agnieszka Olczyk – Szkoła Podstawowa nr 45 w Łodzi
11. Monika Kordala – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
12. Krzysztof Guzenda – Liceum Politechniki Łódzkiej w Łodzi.
13. Beata Wichan – Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich w Łodzi.
14. Radosław Zamrzycki –  LO w Zespole Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Głownie.
15. Tomasz Makowski –  Gimnazjum Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.
16. Krzysztof Więcław –  Gimnazjum nr 2 w Kutnie.
17. Piotr Zduniak –  Gimnazjum nr 29 w Łodzi


STYPENDYŚCI 2012

1.Bednarczyk Anita – Liceum Ogólnokształcące w Opocznie
2. Cebulski Marcin Damian – Gimnazjum w Zespole Szkół w Uniejowie
3. Chruściany Anna Izabella – Szkoła Podstawowa w Rąbieniu
4. Dzwonnik Zuzanna – Szkoła Podstawowa nr 19 w Łodzi
5. Fijałkowski Jakub – I Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu
6. Filip Monika – Technikum nr 4 w Zespole Szkół Gastronomicznych w Łodzi
7. Frank Bartłomiej – Zespole Szkół Kwiatkowicach – Gimnazjum
8. Guzenda Krzysztof – Gimnazjum nr 34 w Łodzi
9. Junak Nikola – Szkoła Podstawowa nr 137
10. Kania Zuzanna Marcelina – Szkoła Podstawowa nr 1 z klasami integracyjnymi w Pabianicach
11. Krupiński Andrzej – III Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
12. Kurek Kinga Marta – XLV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
13. Kuzik Mateusz – XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
14. Maciejewska Anna – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
15. Michalak Arkadiusz – XXXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
16. Michalak Sylwia – Gimnazjum nr 2 w Kutnie
17. Milczarek Łukasz – Gimnazjum nr 22 w Łodzi
18. Nieckarz Marcin – Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi
19. Prygiel Łukasz – Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu
20. Przybyszewski Wojciech – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skierniewicach
21. Ptasińska Kamila – Szkoła Podstawowa nr 46 w Łodzi
22. Roszczyk Stanisław – Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
23. Rychlewicz Kamil – I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
24. Spadło Katarzyna – Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi
25. Szczesio Wojciech – Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach
26. Świąder Paweł – Szkoła Podstawowa nr 203 w Łodzi
27. Szkudlarek Piotr – Gimnazjum nr 2 w Łasku
28. Więckowska Aleksandra – Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu
29. Wiklak Aleksandra – Gimnazjum nr 3 w Kutnie
30. Wilczek Daniel – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowcu


STYPENDYŚCI 2011

1.BRZEZIŃSKA Monika – Zespół Szkół Samorządowych w  Dmosinie
2. BUBAS Patrycja – XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi 
3. CZERNIK Wojciech – Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
4. DENUS Agata – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 w Łodzi 
5. DROŻDŻ  Filip – Szkoła Podstawowa w Lipinach 
6. ELGALAL Natalia – Gimnazjum nr 29 w Łodzi 
7. GAJDA  Sylwia Natalia – I Liceum gólnokształcące w Łodzi
8. GRABOWSKA Lidia – Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
9. JANKOWSKI Piotr – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi
10. KARWASIK  Aleksandra – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
11. KISIEL Ewelina – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 –  XXXII LO w Łodzi 
12. KLIMCZAK  Oliwia – Szkoła Podstawowa nr 46 w Łodzi
13. KOBZA  Nadia – Publiczne Gimnazjum nr 15 w Łodzi 
14. KOŁCZ  Natalia – Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi 
15. KRZESŁOWSKA Wiktoria – Gimnazjum w Zespole Szkół w Uniejowie
16. ŁUCZYŃSKA Sonia – Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi 
17. MENDEL Izabela – Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach
18. PSYK Radosław – Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących  SP nr  5 w Skierniewicach
19. SMOLIŃSKI  Hubert – Gimnazjum nr 2 w Kutnie 
20. STANIELEWICZ  Bartosz – XV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
21. SZADOWIAK Wiktor – Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łodzi 
22. TURKOWSKI  Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi 
23. WYSOCKI  Konrad – Szkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi 
24. ZIELIŃSKI Damian Patryk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 17  w Łodzi 


STYPENDYŚCI 2010

1. FILANOWSKI Mikołaj – Szkoła Podstawowa Nr 56 w Łodzi
2. KAŁUSOWSKI Jan
 – Szkoła Podstawowa Nr 173 w Łodzi
3. KLIMCZAK Kamil
 – Gimnazjum Nr 3  w Zgierzu
4. KOTYŁO  Olgierd – 
Publiczne Gimnazjum Nr 28 w Łodzi
5. KOWALSKI Wojciech
 – Szkoła Podstawowa nr  71 w Łodzi
6. KRUŚ Konrad
 – Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu
7. MARCINIAK Angelika
 – Zespół Szkół  w Zgierzu
8. MIELCZAREK  Krzysztof – 
Szkoła Podstawowa Nr 182 w Łodzi
9. NIELEPKOWICZ Krzysztof
  – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
10. OZGA Karolina
 – Publiczne Gimnazjum Nr 42 w Łodzi
11. PABIJAŃCZYK Weronika – 
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Głownie
12. RYCHLEWICZ Kamil
 – Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łodzi
13. STĘPIEŃ Jakub –
XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
14. SZCZEŚNIAK Małgorzata
 – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 – XXXII LO w Łodzi
15. SZCZURSKI Marcin – 
Zespół Szkół Ogólnokształcących – LO w Opocznie
16. SZOPIŃSKI Jan-  
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi


STYPENDYŚCI 2009

1. DIMITROWA Sonia – XXXII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
2.  KOLMAGA Weronika
 – Publiczne Gimnazjum Nr 34 w Łodzi
3. KORPECKI  Karol – 
Szkoła Podstawowa Nr 143 w Łodzi
4.  MICHAŁEK Paula Dominika – 
Gimnazjum Nr 3 w Zgierzu
5. MURGRABIA Agnieszka – 
Szkoła Podstawowa 48 w Łodzi
6.  NITA Anna – 
Szkoła Podstawowa Nr 173 w Łodzi
7. RYCHLEWICZ Kamil
 – Gimnazjum Nr 8 w Łodzi
8. SAHNI Olaf
 – Szkoła Podstawowa Nr 182  w Łodzi
9. SIKORA Paulina –
XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
10. SZPAKOWSKA Anita – 
Zespół Szkół  w Zgierzu
11. TĄPOLSKA Małgorzata – 
I Liceum Ogólnokształcące  w Sieradzu
12. TRELA Kacper
 – II Liceum Ogólnokształcące  w Tomaszowie Mazowieckim


STYPENDYŚCI 2008

1. ADAMUS Dominik – II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim
2. DROŻDŻ Beata –
 Publiczne Gimnazjum Nr 34 w Łodzi
3. HERBIK Artur –
 Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi
4. INCKOWSKA Wioletta 
– Liceum Ogólnokształcące w Głownie
5. KŁOS Marcin –
 XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
6. KONIECZNY Mateusz
, I Liceum Ogólnokształcące w Sieradzu
7. MADZIARA Szymon –
 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej
8. MARKOWIAK Natalia –
 Szkoła Podstawowa Nr 174 w Łodzi
9. RYBIŃSKA Aleksandra –
 XXIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
10. SKĄPSKA Małgorzata –
 Szkoła Podstawowa Nr 182 w Łodzi
11. TUSZYŃSKA Anna –
 Gimnazjum Nr 3 w Zgierzu
12. WŁODARCZYK Emilia –
 Liceum Ogólnokształcące w Głownie
13. GÓRALSKA Daria –
 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łodzi
14. GROMELSKA Julia –
 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łodzi
15. WOŹNIAK Szymon – 
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łodzi
16. MARKOWIAK Damian – 
Gimnazjum 34 w Łodzi
17. JĘDRZEJCZAK Piotr –
 Szkoła Podstawowa nr 29 w Łodzi
18. ŁUKSZO Łukasz – 
Szkoła Podstawowa 26 w Łodzi

Reklamy